SANOTINT šampūnas dažytiems plaukams

17.00€ Ex Tax: 17.00€
  • Prekės kodas: C 48
  • Ar turime: Sandėlyje

Aprašymas


SANOTINT šampūnas dažytiems plaukams

Šampūnas skirtas dažytų ir blukintų plaukų dažnam plovimui ir apsaugai. Šis naujas specialus šampūnas ne tik atkuria dažytų ir išblukintų plaukų pažeistą struktūrą, bet ir apsaugo plaukus, stabiliai palaikydamas spalvą ir atgaivindamas juos kiekvieno galvos trinkimo metu. Guaro dervos dariniai ir bambuko ekstraktas maitina ir drėkina plaukus bei galvos odą. Veikiami vitamino E plaukai įgauna šilko blizgesį ir švelnumą. Sorų ekstraktas, kuriame yra daug silicio rūgšties, suteikia plaukams tamprumo, blizgesio, gyvybingumo, didina jų apimtį. 

Naujas SanoTint šampūnas dažytiems ir išblukintiems plaukams ypač tinka dėl to, kad jis ne tik atkuria dažais ir šviesikliais pažeistų plaukų struktūrą, bet ir padeda išlaikyti dažytų plaukų spalvą – kiekvieną kartą, ištrinkus galvą šiuo šampūnu, paryškėja plaukų atspalvis. Šampūnas aktyvina galvos odos kraujotaką, stangrina plaukus, jie tampa blizgantys ir purūs, maloniai kvepia avietėmis. 
Svarbiausi komponentai: sorų ekstraktas, bambukų ekstraktas, vitaminas E ir gumiarabiko lipų dariniai. 

Sorų ekstrakte daug vitaminų ir aminorūgščių, (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgšties), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si). Ypač svarbi odai ir plaukams yra silicio rūgštis – ji atkuria plaukų struktūrą ir stiprina juos. Šių dviejų svarbių komponentų junginys ženkliai gerina odos ir plaukų būklę, šalina jų sausumą, atkuria pakenktą odos struktūrą, apsaugo plaukus nuo slinkimo.


Sudėtis: Sorų ekstraktas, bambukų ekstraktas, vitaminas E, kokamidpropilobetainas,  kokamidas DEA, vanduo, stiren/akrilatsopolimeras, natrio sulfato lauretas, natrio ir magnio chloridai, propilenglikolis, gumiarabiko lipų dariniai, kvapiosios medžiagos, kokogliukozidas, gliceriloleatas, šlapalas, magnio nitratas, metilchloroizotiazolinonas, metilizotiazolinonas.

Įvertinimai (0)

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras