Kosmetinis pleistras „Rankų ir kojų priežiūra“

12.00€ Ex Tax: 12.00€
  • Prekės kodas: E 159
  • Ar turime: Sandėlyje

Aprašymas


 Kosmetinis pleistras „Rankų ir kojų priežiūra“

                          

VIVASAN pleistras rankų ir kojų odos priežiūrai labai efektyviai šalina įvairias, tarp jų ir padų, karpas bei įkyriai skausmingas nuospaudas.

Galima naudoti vaikams  nuo 4 metų.  

Aprašymas:

Pleistro sudėtyje esanti salicilo rūgštis skverbiasi į giliuosius odos sluoksnius ir tokiu būdu pasiekia „blogio šaknį“.


Pakuotėje yra 6 pleistrai su veikliosiomis medžiagomis.

Naudoti pagal instrukciją. Kur ji?

Atsargumo priemonės::

·         Nenaudokite kūdikiams ir vaikams iki 4 metų;

·         Neklijuokite ant apgamų;

·         Saugokite nuo kontakto  akis, gleivines ir žaizdų paviršių;

·         Nenaudokite ant veido odos.

 

 

 

 

 

PARDAVIMUI ATSIŽVELGIANT Į KOSMETIKOS GEDIMŲ IŠKYRIMĄ:  KONSTRUKCIJOS IR VENTILIAI.

Str. E 159 Kosmetikos tinkas „Rankų ir kojų priežiūra  VIVASAN tinkas rankų ir kojų priežiūrai yra labai veiksmingas nuo karpų ir erzinančių kukurūzų.Gali būti skiriamas vaikams nuo 4 metų, neskausmingas gydymas.Nėra randų. Pleistras tinka įvairioms karpoms pašalinti (įskaitant Aprašymas: VIVASAN tinkas rankų ir kojų priežiūrai yra labai veiksmingas nuo karpų ir erzinančių kukurūzų. Gali būti skiriama vaikams nuo 4 metų Skausmingas gydymas Chirurginė intervencija nereikalinga. Nėra randų. Klijai tinka įvairioms karpoms pašalinti.(įskaitant plantarą) ir patvarius, skausmingus kukurūzus. Pleistro salicilo rūgštis įsiskverbia į gilesnius odos sluoksnius irpasiekia „blogio šaknį“.Karpos ir kaliaus miršta, o paveiktos odos išsiskiria. Parodoma sveika oda. Neskausmingas, be operacijos ir be randų! Geriausias gydymas namuose.Pakuotėje yra 6 pleistrai su veikliąja medžiaga. Naudojimo būdas: Nenaudokite:- Kūdikiams ir jaunesniems vaikams- amžius (iki 4 metų)- Nepilkite ant apgamų- Vengti patekimo į akis /   gleivinės ir žaizdos.

Negalima naudoti ant veido.

 

Įvertinimai (0)

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras