Kalkių šalinimo priemonė VIVA CLEAN

12.85€
  • Prekės kodas: E 993
  • Ar turime: Sandėlyje

Aprašymas

Kalkių šalinimo priemonė VIVA CLEAN

Elektriniai buitiniai prietaisai: Espresso ir kitos kavavirės, oro drėkintuvai/difuzeriai, lygintuvai ir kt. Priklausomai nuo prietaiso apkalkėjimo lygio, galima naudoti neskiestą valiklį arba skiesti vandeniu santykiu 1:1 ir valyti. Po to rūpestingai nuskalauti vandeniu. Šalinant apkalkėjimą, be abejo, reikia laikytis prietaiso gamintojo instrukcijos ir rekomendacijų.

 Indaplovės valymas: Į indaplovę supilti ½ litro priemonės ir įjungti pagrindinę plovimo programą.

 

 Keptuvės, vazos, dušo galvutės: Priklausomai nuo apkalkėjimo intensyvumo naudoti neskiestą valiklį arba skiestą vandeniu santykiu 1:1. Maksimalus poveikio laikas – 2 valandos. Nuskalauti.

 

Blizgančio metalo paviršiai, kokliai, plytelės, armatūra ir pan.: Valyti šluoste ar kempinėle, sudrėkinta valikliu ir po to rūpestingai nuplauti vandeniu. Priemonė netinka emaliuotų paviršių (pvz., vonios) ir marmuro valymui.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei valiklio patenka ant odos ar į akis, nedelsiant nuplauti dideliu kiekiu vandens.

Ypatingi nurodymai:

Atsargiai naudoti priemonę valyti emaliuotiems paviršiams, galimai neatspariems rūgščių poveikiui.

Priemonę taikyti tik apkalkėjusioms vietoms ir iškart nuplauti vandeniu. Elektrinius prietaisus (kavavires, lygintuvus, indaploves ir pan.) valyti laikantis gamintojo instrukcijų reikalavimų.

Už galimus nuostolius, patirtus dėl instrukcijų ir nurodymų nesilaikymo, gamintojas neatsako.   

Įvertinimai (0)

Rašyti atsiliepimą

Please login or register to review