KONCENTRUOTA VONIOS VALYMO PRIEMONĖ Viva Clean

10.50€ Ex Tax: 10.50€
  • Firma: INTRACOSMED
  • Prekės kodas: E 996
  • Ar turime: Sandėlyje

Aprašymas

KONCENTRUOTA VONIOS VALYMO PRIEMONĖ

Viva Clean

Art. E 996     500 ml

Koncentruota vonios valymo priemonė Viva Clean - tai naujųjų biotechnologijų gaminys, lengvinantis jūsų buitį ir tausojantis aplinką. Su koncentruota vonios valymo priemone Viva Clean jūs itin sparčiai ir lengvai, be papildomų fizinių pastangų, valysite įvairiausius vonios kambario nešvarumus.

Koncentruotų putų poveikis akivaizdus: vonios kambarys tviska švara ir gaiviai kvepia.

Viva Clean pagamintas be fosfatų ir formaldehidų, laikantis PAV (Poveikio Aplinkai Vertinimas) nuorodų, iš natūralios kilmės ir biologiškai skaidžių medžiagų. Koncentruotos putos veikia itin efektyviai, patikimai ir saugiai. Ekologiškai saugus ir tvarus gamybos procesas. Viva Clean OEKO pakuotės gaminamos iš perdirbamų žaliavų.

 

Naudojimas

Kartu su kiekviena 500 ml Viva Clean koncentrato pakuote, jūs gausite! po 5 purškiamus Viva Clean OEKO 750 ml flakonus.

6 dangtelius koncentruoto Viva Clean valiklio įpilkite į Viva Clean OEKO 750 ml  flakoną ir pripildykite jį vandens.

 

Dėmesio! Priemonė netinka marmuriniams paviršiams, gaminiams iš klinčių ir kitoms rūgščių poveikiui neatsparioms medžiagoms. Jei norėsite valyti lakuotus ar dažytus paviršius, priemonę išbandykite nematomose vietose. Draudžiama maišyti su kitomis valymo priemonėmis.

Atsargiai! Priemonę privalote saugoti nuo vaikų. Priemonė yra greit užsiliepsnojanti, venkite sąlyčio su ugnimi. Priemonė yra labai stiprios koncentracijos, todėl naudokite gumines pirštines. Saugokitės, kad priemonė nepatektų ant odos, gleivinių. Saugokite akis.

 

Įvertinimai (0)

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras