Augalų keramidai kaklo ir veido priežiūrai

35.00€ Ex Tax: 35.00€
  • Firma: COSVAL
  • Prekės kodas: C 69
  • Ar turime: Sandėlyje

Aprašymas

Augalų keramidai kaklo ir veido priežiūrai

KAKLO IR VEIDO priežiūros aliejus  (kapsulėmis)
su augaliniais keramidais iš kviečių gemalų
Pagal specialią formulę parengtas produktas normaliai, sausai ir brandžiai odai su kviečių gemalų keramidais ir glikokeramidais. 
Nuolat naudojamos šios kapsulės sureguliuoja odos skysčių balansą. Išsilygina raukšlės ir raukšlelės. Ypač vertingi augaliniai komponentai maitina ir drėkina veido ir kaklo odą iki giluminių jos sluoksnių. Oda įgauna skaistumo, tampa lygi ir stangri. 
Pagal specialiai parengtą technologiją pagamintas aliejus su augaliniais keramidais iš kviečių gemalų ir glikokeramidais /sfingolipidais yra skirtas normaliai, sausai ir brandžiai odai. 
Tai nepakeičiama grožio priemonė, padedanti įveikti ankstyvą odos senėjimą. Joje esantys komponentai atkuria ir palaiko odos drėgnumą ir jaunatviškumą.
Keramidai, įeidami į ląstelių membranas kaip jų komponentai, atkuria viršutinį odos sluoksnį, mažina jos pralaidumą, apsaugo giliuosius epidermio sluoksnius nuo išsausėjimo, suteikia odai atsparumo prieš kenksmingus aplinkos veiksnius. Jei odoje yra nepakankamas kiekis keramidų, jos barjerinės funkcijos tampa lengvai pažeidžiamos. Dėl to odai gresia išsausėjimas ir ankstyvas senėjimas. Augalinių keramidų kompleksas užtikrina labai efektyvią visavertę epidermio ląstelių mitybą ir tuo pat metu yra tarpląstelinių struktūrų „statybinė“ medžiaga, kurios dėka oda sparčiai atsinaujina.    
Glikokeramidai/sfingolipidai didina odos elastingumą, reguliuoja ląstelių augimą ir, veikdami kaip imunomoduliatorius, verčia odą savarankiškai pasigaminti būtiną kiekį lipidų, sukuriančių odos apsauginį barjerą. Taip subalansuojamas odos drėgnumas ir riebumas.   
Lecitinas – tai antioksidantas, saugantis odą nuo neigiamo laisvųjų radikalų veikimo. Jis būtinas ląstelių membranų formavimuisi, drėgmės balanso palaikymui, tamprumo didinimui ir visavertės hidrolipidinės odos mantijos kūrimui. 
KAKLO IR VEIDO priežiūros kapsulėse esantis aliejus su keramidais ir glikokeramidais/sfingolipidais efektyviai apsaugo kaklo, veido ir iškirptės odą nuo išsausėjimo, gerina jos tonusą ir elastingumą, nepalikdamas nemalonaus riebaus blizgio. Maitina ir drėkina kaklo ir veido odą iki pačių giliausių sluoksnių ir suteikia jai gaivumo ir tamprumo. Oda tampa lygi ir švelni. Kiekviena panaudota kapsulė mažina raukšlelių gilumą ir grąžina odai natūralias galimybes priešintis nepalankiam aplinkos veikimui. Vartojant kapsules susireguliuoja odos vandens ir riebalų balansas, išsilygina raukšlės.  
 
 Naudojimas: Iš nupjautos kapsulės imti aliejų ir tepti juo švarią veido ir kaklo odą, švelniai masažuojant ją pirštų galiukais. Aliejus gerai įsigeria, nepalieka riebaus blizgio. Vartoti ryte ir vakare.
 
Sudėtis: Augaliniai keramidai (glikosfingolipidai), lecitinas, ciklopentasiloksanas, etilheksilkokoatas, dimetikonolis, kvapiosios medžiagos, fenoksietanolis, heksilcinamalis, linalolas,  benzilsalicilatas, hidroksicitronelalas. Kapsulės apvalkalas: kukurūzų krakmolas (modifikuotas), glicerinas, raudonieji dumbliai (karagenanas), dinatrio fosfatas.

Įvertinimai (0)

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras