Nadežda Servuta

Aš dėkinga likimui, kad mano kelias pasuko "VIVASAN" kompanijos link. Tai pakeitė mano gyvenimą gera linkme. Dabar aš vėl mėgaujuosi gyvenimu.

2002 metais mano gyvenimas klostėsi puikiai, turiu galvoje darbas, pinigai, kelionės po įvairiausias pasaulio šalis - jokių problemų asmeniniame ir šeimos gyvenime. Ir staiga netikėtai ėmė svaigti galva, pakilo kraujospūdis, vėliau pasireiškė  dideli skausmai galvoje. Dešimčiai dienų teko atsidurti ligoninėje, vartoti įvairius vaistus, tačiau po gydymo kurso pagerėjimo nejaučiau. Grižusi iš ligoninės, namuose sulaukiau vieno skambučio. Skambino mano sena pažystama Dalia. Ji pasiūlė susitikti ir pažadėjo parodyti keletą produktų, kurie gaminami Šveicarijoje. Dalia pažadėjo, kad man patiks produktai ir gali būti, kad jie padės išspręsti mano ligos problemas.

Dalia įžengė į namus švytinti ir su šypsena veide, o mano nuotaika buvo prasta ir ne susitikimui skirta. Stengiausi vengti bet kokios pagalbos ir pamačiusi produktus pasakiau: " brangi Dalia, kam man tie kremai ir eteriniai aliejai, jeigu 10 dienų ligoninėje nedavė jokio rezultato". Tačiau Dalia buvo atkakli ir pasisiūlė padaryti man lengvą pečių masažą įtrinant kadagių kremu, o vėliau išgėrėme jos paruoštos arbatos su medumi ir keletą lašelių apelsinų eterinio aliejaus. Ilgai netrukus pajutau palengvėjimą, skausmas atlėgo ir panorau sužinoti daugiau apie VIVASAN produktus. Atsisveikindama Dalia man paliko Raudonųjų uogų sirupo ir pažadėjo užsukti po savaitės.

Ryte pabudusi, jaučiausi gerai pailsėjusi, galvos skausmas buvo dingęs, todėl nusprendžiau procedūras tęsti. Savaitės bėgo greitai, savijauta buvo puiki. Po mėnesio gavau pasiūlymą įkurti VIVASAN atstovybę Lietuvoje.

Sutikau iškarto, nes tikėjau VIVASAN kompanija ir pasitikėjau jos gaminamais produktais. Išbandžiau visus ir galiu užtikrintai pasakyti bei rekomenduoti kiekvienam susipažinti su VIVASAN kompanijos produktais. Tikrai patenkinti.

Nadežda Servuta